Ana Sayfa / Blog / Büyük Havuzlar İçin Dolphin 2×2 PRO GYRO

Büyük Havuzlar İçin Dolphin 2×2 PRO GYRO

Dolphin 2×2 PRO GYRO, 

Havuz temizlemek artık zaman ve para kaybı demek değil. Dolphin havuz temizleme robotları sayesinde hızlı bir şekilde havuzunuz temizlenirken havuz temizlemek için her defasında maliyet kaybı yaşamanıza gerek yok. Üstün temizleme gücü ve ultra hijyenik temizliği sayesinde dolphin robotlar havuz temizleme süpürgeleri, alanında çığır açmış durumda. Otel, pansiyon, okul, spor kompleksi, site ve villa havuzlarından doğal havuzlara kadar bütün havuzları temizleyebilme özelliği bulunan bu robotlar, ayrıca şekli ne olursa olsun bütün havuzlara uygundur. Dayanıklı yapısı, güçlü ön fırçaları ve mikro gözenekli filtreleri sayesinde havuzlarda bulunan yaprak, saç teli, böcek kalıntıları, bakteri ve yosun gibi bütün pislikleri temizleyerek kristal görünümde temiz bir havuz oluşturur.

Büyük ve Zor Havuzlar İçin Dolphin 2X2 PRO GYRO

Sürekli kullanılan büyük havuzların nasıl temizleneceği konusunda sizinde şüpheleriniz olabilir. Bu havuzları temizlemek uzun saatler alırken aynı zamanda her defasında ayrı ücret ödemek zorunda kalınabilir. Ancak sürekli kullanılan büyük havuzların temizliği her gün yapılmazsa zamanla içinde bakteri oluşumu artarak insan sağlığını tehlikeye atar. Bu sebeple Dolphin 2×2 PRO GYRO tam olarak bu özellikteki yani sürekli temizlenmek zorundaki havuzlar için uygundur.

Neden Dolphin 2×2 PRO GYRO

İki robotun yapacağı işi tek başına yapar. Ön yüzeyinde iki adet güçlü fırçası bulunur.  Temizleme süresi 4-6-8 saate kadar ayarlanabilir. Programlanması sayesinde kabloya ve diğer engellere takılmaz. Tüm havuzu dolaşır. Bakımı ve tamiri oldukça kolaydır. Tüm parçaları 24 ay garantilidir. Çok katmanlı filtrasyonu sayesinde büyük küçük bütün pislikleri temizler. 40 metre uzunluğundaki kablosu sayesinde 25 metreden 33 metreye kadar olan büyük havuzların temizliğinde kolay kullanım sağlar.

Havuzlarda Temizlik Ve Hijyenin Sağlanması İçin Dolphin Robotlar Tercih Edilmeli

Havuz temizliği oldukça hassas bir konu. Ancak havuzlarda hijyenin sağlanması da temizliğin olmazsa olması. Dolphin robotlar havuzlardaki pisliği temizlemenin yanı sıra hijyenik havuzlar oluşturur. Temizlik öncesi ve sonrası havuza atılan klor benzeri kimyasalların havuza eşit bir şekilde karışmasını sağlar. Ayrıca güçlü filtreleri bakteri oluşumunu engeller.

Oy Ver

Çok Kötü - 4%
Kötü - 10%
Ne İyi / Ne Kötü - 41%
İyi - 71%
Çok İyi - 94%

44%

User Rating: 4.71 ( 7 votes)

İncele

Havuz Örtüleri

Havuz örtüleri havuzun kullanılmadığı zaman kapatılarak kirlenmesini, suyun ve derinin yani taban kısmının temiz kalmasını, …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (17 votes, average: 22,88 out of 5)
Loading...
Loading...