Ana Sayfa / Blog / Dolphin Havuz Robotları Havuzu Nasıl Temizler

Dolphin Havuz Robotları Havuzu Nasıl Temizler

Uzaktan kumandalı dolphin havuz robotları ayarlanarak yavaşça suya bırakılabilir. Tabana inen bu robotlar havuz genişliği ne kadar olursa olsun ve havuz ne kadar pis olursa olsun havuzu etkin bir şekilde temizleyerek size berrak bir havuz sağlar. Tabanı, duvarları, buradaki yosunları ve her türlü saç, böcek, yaprak gibi pislikleri haznesine alarak biriktirir. Ardından havuzdaki kimyasal dolaşımını sağlayarak hijyenik bir ortam oluşturur. 2×2 robotun en önemli özelliği iki havuz robotunun gücünün tek bir robotta toplanarak daha hızlı ve etkin bir temizliğin yapılmasına yardım etmektir. Dirençli fırçaları ile benzersiz bir temizlik yaparak pislikleri haznesinde biriktirir.

Dolphin 2×2 Otomatik

Havuz temizliğinde gelinen son nokta, dolphin havuz robotları sayesinde olmuştur. Dolphin 2×2 otomatik havuz robotlarıyla uzaktan kumanda ile robotu çalıştırabilir, istediğiniz zaman ayarını değiştirebilir ve robotu yönlendirebilirsiniz. Havuz temizliği yaparken dikkat edilmesi gereken tüm ince ayrıntıları bu robotlar otomotik olarak programladıkları için size hiçbir zahmet vermeden havuzu temizleyerek hijyenik bir havuz oluşturuyor. Havuz duvarlarına, kenarlarına, taban ve su girişlerine kadar tüm havuzu hızlı ve hijyenik bir şekilde temizleyerek havuzlarda hijyeni sağlıyor. Sizde bu robotları havuzunuzda kullanarak maliyeti azaltabilirsiniz.

Mükemmel Temizlik İçin Dolphin 2X2 Robot

2×2 iki ön fırçası ve daha geniş filtre torbasıyla 25- 33 metre uzunluğundaki havuzları kolaylıkla temizler. 4/6/8 saate kadar çalışabilir. Kablo uzunluğu 40 Metredir. Tüm havuz yüzeyleriyle uyumlu fırçaları bulunur. Ayrıca tüm parçaları 24 ay garantilidir. Tam otomatik ve tak kullan özelliği ile size zahmetsiz bir havuz temizliği sağlar.

Yüksek Kapasite

2×2 gyro Dolphin havuz robotları yüksek kapasitede toz ve kir toplama özelliği vardır. Bu robotlar etkin bir temizlik sağlarken aynı zamanda güçlü motoruyla havuzlardaki bakteri ve mikropları da temizler. Tabandan duvarlara kadar tüm havuz alanının etkin bir şekilde temizlemesini sağlar. Havuz robotları sayesinde sizde havuzları temizlemek için masraflardan kurtulabilirsiniz. Güçlü ve etkin bir temizlik için bu site üzerinden dolphin havuz robotlarını temin edebilirsiniz. Uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için lütfen iletişim kurunuz.

Oy Ver

Çok Kötü - 18%
Kötü - 36%
Ne İyi / Ne Kötü - 52%
İyi - 68%
Çok İyi - 90%

53%

User Rating: 4.11 ( 5 votes)

İncele

Havuz Örtüleri

Havuz örtüleri havuzun kullanılmadığı zaman kapatılarak kirlenmesini, suyun ve derinin yani taban kısmının temiz kalmasını, …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 68,33 out of 5)
Loading...
Loading...