Ana Sayfa / Blog / Dolphin Havuz Robotları İle Temiz Havuzlar Nasıl Oluşur

Dolphin Havuz Robotları İle Temiz Havuzlar Nasıl Oluşur

Dünya çapında bir marka olan ve alanında bir numara olan Dolphin havuz robotları havuz temizliğinde zahmet ve masrafı ortadan kaldırdır. Pratik kullanımı, ucuz maliyeti ve kolay temizlenebilmesi sayesinde her türlü büyüklükteki havuzlar için uygun olan havuz robotlarıyla temizlik son derece kolay bir iş haline geldi. Öncelikle Dolphin havuz robotları havuzlardaki kiri ve her türlü pisliği kolay bir şekilde merek torbasının içine alır. Havuzda bulunan saç teli, böcek kalıntıları ve yabancı pislikleri güçlü bir şekilde temizler. Havuz tarama programı sayesinde havuzun her yerini dolaşır. Havuz duvarlarını, havuz tabanlarını güçlü vakum ve ovalama tekniği sayesinde tertemiz havuzlar yaratır.
Yön Bulma Sistemiyle Çalışır
Dolphin havuz ronotlarının havuzu tek seferde tarayabilmesi ve temizlenmedik nokta bırakmamasının asıl kaynağı bu robotların yön bulma sistemiyle çalışmasıdır. Yön bulma sistemi ayrıca robotların şekilli havuzlarda engellere takılıp devrilmesini de engeller. Örneğin havuz duvarlarında bulunan su doldurma ünitelerine çarpmadan ancak buranın kenarlarını da temizleyebilmesi bu sayede olur. Yine düz olmayan yani farklı şekillerdeki havuzlarda engellere takılmadan tüm havuzu dolaşıp temizleyebilir. Dolphin robotlarının çalışma şekilleri kusursuz olarak tanımlanmıştır. Ayarlanabilmesi ve zahmetsiz temizliği sağlayabilmesi sayesinde ayrıca sizlere zaman kazandırır.
Dolphin Robotları Neden Tercih Etmelisiniz
Her havuz için kusursuz bir temizlik sağlamak istiyorsanız, havuz temizlerken her seferinde maliyet kaybı yaşamak istemiyorsanız, havuz temizlerken zaman kaybı yaşamak istemiyorsanız ayrıca hijyenik bir havuz temizliği istiyorsanız Dolphin havuz robotlarını tercih etmelisiniz. Küçük büyük tüm havuzlar için uygun yapısı sayesinde çok hızlı ve hijyenik bir şekilde havuzu dolaşarak temizler. Dolphinin üstün yetenekleri sayesinde çok temiz bir havuz bırakır.
Dolphin Robotların Temizlenmesi De Çok Kolaydır
Havuzlarınızda üstün temizliği sağladıktan sonra Dolphin havuz robotun temizliğini yapmak da çok kolaydır. Dolphin havuz robotalarını temizlik bittikten sonra havuzdan çıkarıp fişini çekin. Ön veya arka kısımlarında bulunan filtreleri çıkartarak su yardımıyla temizleyin. Torbasında ve filtresinde bulunan pisliklerin kolayca akıp gittiğini göreceksiniz. Dolphin filtrelerini takarak bir sonraki temizlik için hazır hale getirmiş olursunuz.

İncele

Havuz Örtüleri

Havuz örtüleri havuzun kullanılmadığı zaman kapatılarak kirlenmesini, suyun ve derinin yani taban kısmının temiz kalmasını, …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 votes, average: 100.00 out of 5)
Loading...
Loading...