Ana Sayfa / Blog / Dolphin Havuz Temizleme Robotları İle Hijyenik Temizlik

Dolphin Havuz Temizleme Robotları İle Hijyenik Temizlik

Ortak kullanım alanı olması ve suyla hastalıkların kolaylıkla bulaşma ihtimalinin olması nedeniyle, havuzların maksimum hijyen seviyesine getirilmesi ve havuz hijyeninin korunması gerekmektedir.
Bunun için düzenli aralılarla havuzun suyunun, iç ve yan yüzeylerinin temizlenmesi gerekmektedir. Suda yaşayan ve bulaşma ihtimali yüksek olan zararlı organizmalardan havuzun arındırılması gerekmektedir.
Havuz Hijyenini Oturduğunuz Yerden Kontrol Edebilirsiniz.
Havuz hijyeni sağlanırken kullanılan enerji, iş gücü ve zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak olan Dolphin havuz temizleme robotları, konforu ve hijyeni bir arada sunmaktadır. Dolphin S serisi havuz temizleme robotu modelleri arasında yer alan S300i modelini akıllı telefon veya tabletinize indireceğiniz uygulama ile kolaylıkla kumanda edebilirsiniz.
Akıllı uygulama sayesinde yapılan temizlikle ilgili rakamlar raporlanmakta, ayar kodları kaydedilebilmektedir. Bu sayede tek tıklamayla kaydettiğiniz ayarlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Teknolojiyi havuzunuzu temizlerken de kullanabilir, konforlu bir şekilde temizliğin yapılmasını sağlayabilirsiniz.
Üstün Temizlik ve Hijyen Performansı
Dolphin havuz robotlarının temizlik performansları, iç, su sınırı ve yan duvarlar dahil her noktaya ulaşabilecek şekilde tasarlanmıştır. Yüksek manevra kabiliyeti ile havuz içi özel şekillerinin olduğu alanlarda bile maksimum temizliğe ve hijyene ulaşabilirsiniz.
Dolphin havuz temizleme robotu modellerinin kumandalı ve manuel kontrollü olanları bulunmaktadır. En üstün seri olan S serisinden seçtiğiniz robotlar, büyük havuzlarda, uzaktan kumandayla ya da akıllı uygulamayla uzaktan kontrol edilebilmektedir.
Kolay Kullanım ve Sorunsuz Temizlik
Kolay su boşaltma, kolay filtre temizliği imkanları bulunan havuz temizleme robotlarımız, hafiflikleriyle de kullanım kolaylığı sağlamaktadırlar. Çok katmanlı filtreler sayesinde hem büyük hem de küçük parçaları ayrı ayrı toplayıp hapsetme özelliği bulunan robotlar, zararlı organizmaların en çok bulunduğu yosunlaşan bölgeleri de kolaylıkla temizleyebilme özelliğine sahiptir.
Ürünü satın almanızın ardından olabilecek soru ve sorunlarınız için ürün sonrası teknik destek ve yardıma kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Zengin servis ağı ile kısa sürede sizlere ulaşacak olan teknik ekibimiz, kısa sürede sorunlarınızı profesyonel bir şekilde çözüme ulaştıracaktır. Dolphin havuz temizleme robotları ile ilgili ayrıntılı bilgilere, görselleriyle birlikte www.dolphinrobot.net adresinden ulaşabilirsiniz.

İncele

Havuz Örtüleri

Havuz örtüleri havuzun kullanılmadığı zaman kapatılarak kirlenmesini, suyun ve derinin yani taban kısmının temiz kalmasını, …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (13 votes, average: 100.00 out of 5)
Loading...
Loading...