Ana Sayfa / Blog / Dolphin S 200 Havuz Robotu – Kumandasız

Dolphin S 200 Havuz Robotu – Kumandasız

Küçük, hafif, kolay kullanım, yüksek performans özellikleriyle maksimum temizlik ve hijyen sağlayan S 200 havuz robotu ile güvenilir ve kalıcı temizliğe kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Manuel programlamaya sahip olan ürün, Dolphin markasının kalitesi ve güvencesiyle sizlere sunulmakta olup, uzun yıllar güvenle ve tam randımanlı olarak kullanmanız amaçlanmıştır.
Dolphin S Serisi İle Kolay ve Güvenilir Temizlik
Dolphin S 200 havuz robotu, manuel kurulum yapılan robotlar arasında en iyi havuz robotu performansına sahiptir. Büyük pisliklerin yanında, yüksek manevrasıyla her alana ulaşabilen robot, bakteri oluşumunu engelleyecek mikro temizliği yapabilmektedir.
12 metreye kadarki havuzlarda ideal temizliği kısa sürede sağlayacak özelliğe ve donanıma sahip olan S 200 havuz robotunun filtrelerine üstten kolayca ulaşılabilmekte ve kolayca filtre temizliği yapılabilmektedir.
Havuz hijyenini ve genel yüzey temizliğini kısa sürede kolayca sağlayabilir, hızlı ve güvenilir temizlik teknolojisi sunan Dolphin temizlik robotlarıyla sağlanan hijyenin uzun süre korunmasına destek olabilirsiniz.
S 200 Havuz Robotu Teknik Özellikleri
S 200 havuz robotu, sizlere Dolphin kalitesiyle ulaştırılmakta olup, tüm parçaları 2 yıl garantilidir. Ürünle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmanız durumunda, size en yakın Dolphin havuz robotu servisi kısa sürede sorununuza çözüm bulacaktır.
Aktif fırçaları ile etkili temizlik sağlayan temizlik robotu, 2 saate kadar aktif çalışma performansına sahiptir. Hafif olmasından dolayı kolay taşıma ve hızlı su boşaltma imkanı sağlamaktadır.
Manuel havuz temizleme robotu olarak temizlik ve hijyen sağlayan S 200 ürününde etkili manevra kabiliyeti sayesinde havuzun yan duvarları, tabanı ve su çizgisi alanları kısa sürede tam olarak temizlenebilmektedir.
Dolphin Havuz Temizleme Robotları İle Keyfinize Bakın
Dolphin havuz temizleme robotları, sizlere kullanım kolaylığı ve konforu sağlamak için özel olarak üretilmiştir. Yapmanız gereken tek şey temizlik robotunu havuz ile buluşturmaktır. Gerisini birinci sınıf kaliteli malzemeyle ve son teknolojiyle donatılmış olan Dolphin ürünleri sizin için halledecektir.
Manuel ve uzaktan kumandalı tüm ürünlerimizle birlikte S 200 temizlik robotumuzu www.dolphinrobot.net online sayfamızı ziyaret ederek inceleyebilir, ürünlerimiz ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.

İncele

Havuz Örtüleri

Havuz örtüleri havuzun kullanılmadığı zaman kapatılarak kirlenmesini, suyun ve derinin yani taban kısmının temiz kalmasını, …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 votes, average: 100.00 out of 5)
Loading...
Loading...