Ana Sayfa / Blog / Dolphin Supreme M4 Otomatik Havuz Robotu – Kumandasız

Dolphin Supreme M4 Otomatik Havuz Robotu – Kumandasız

Havuz temizliğinde hijyenik bir ortamın sağlanması ve ortak kullanım alanı olan havuzlarda mevcut hijyenin devamlılığının sağlanması sağlık açısından elzem bir durumdur. Pratik ve güvenilir son teknoloji ürünü olan en iyi havuz robotu çeşitleri Dolphin markasının güvencesiyle sizlere sunulmaktadır.
Maksimum Seviyede Hijyen Kolayca Sağlanabilir
Havuz temizleme robotu kullanımı ile havuz temizliğinin çok daha kolay olmasını ve sağlanan maksimum hijyenin uzun süre korunması sağlanabilir. Standart havuz temizliği, havuzun kullanım yoğunluğuna göre ayarlanmış olan periyodlarla sürekli yapılmalıdır. Aksi durumda su ile bulaşması muhtemel rahatsızlıkların önüne geçilmesi çok daha zor olacaktır.
Zamandan ve iş gücü enerjisinden tasarruf sağlayacak olan havuz temizleme robotu ürünlerimiz, havuzun büyüklüğüne, kullanım yoğunluğuna ve havuz temizleme periyotlarına göre farklı özelliklere sahip çeşitlere sahiptir.
M4 Havuz Robotu Genel Özellikleri
Kendinden motorlu, çift filtreleme sistemi, fırçalama, vakumlama ve yan duvarlara tırmanma özellikleri ile Dolphin Supreme M4 Otomatik Havuz Robotu, zemin, yan duvarlar ve su çizgisi temizliğini bir arada gerçekleştirmektedir.
Çift katlı filtreleme sistemi sayesinde çok küçük ve büyük parçalar havuzdan kolayca uzaklaştırılabilmektedir. Havuz temizleme robotu nasıl çalışır sorusuna kısaca cevap verecek olursak; havuzun, zeminin ve suyun durumuna göre havuz içerisinde çalışan robot, otomatik olarak havuzu hassas bir şekilde tarar ve temizler, diyebiliriz.
Üç yıl tam garanti kapsamında sizlere sunulan havuz temizleme robotunun filtre temizliği ve bakımı da oldukça kolay yapılabilmekte olup, uzun süreli ve verimli olarak kullanabilmeniz sağlanmaktadır.
Havuz Temizleme Robotu Kullanımının Avantajları
Havuz temizleme robotu kullanımı ile öncelikle zaman ve enerjiden kazancınız olurken, maksimum hijyenin sağlandığından emin bir şekilde havuzunuzu kullanıma açabileceksiniz. Periyodik bakım ve temizlik zamanları artık kayıp zaman olmaktan çıkacak.
Dolphin markasının kalitesiyle güvenle kullanacağınız havuz robotu ürünlerimizin tamamı 3 yıl garantili ve yaygın servis ağı hizmetiyle sizlere sunulmaktadır.
Dolphin havuz temizleme robotu ürünlerinin tamamını resmi internet sayfamız olan dolphinrobot adresinde resimli ve ayrıntılı olarak inceleyebilir, sipariş ve destek işlemlerinizi online olarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İncele

Havuz Örtüleri

Havuz örtüleri havuzun kullanılmadığı zaman kapatılarak kirlenmesini, suyun ve derinin yani taban kısmının temiz kalmasını, …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 votes, average: 88.13 out of 5)
Loading...
Loading...