Ana Sayfa / Blog / Dolphin Supreme M500

Dolphin Supreme M500

Oturduğunuz yerden havuz robotunu çalıştırıp havuzun temizlenmesini hiçbir müdahalede bulunmadan keyifle izlemek istiyorsanız Dolphin Supreme M500 modeli havuz robotlarını tercih etmelisiniz. Uzaktan kumanda özelliği ve akıllı telefonlardan ayarlanma özelliği sayesinde zahmetsiz bir temizlik yapar. Bu sayede robotun temizlik süresini değiştirebilir, duvara tırmanma ve tırmanmama ayarını yapabilir ve gecikmiş başlama özelliğini devreye sokabilirsiniz. Aktif ve güçlü fırçaları sayesinde havuz tabanında ve duvarında bulunan yosun ve bakterileri temizleyerek hijyenik bir havuz bırakır. Geciktirme zamanı ile robotun ne zaman temizliğe başlayacağını uzaktan ayarlayabilirsiniz. Kendi içersinde pisliklerin tekrar havuza gitmesini engelleyen sistemi vardır.
Dolphin Supreme M500 Modelinin Özellikleri
Havuz temizliğinde yeni bir dönem başladı, artık insan gücüyle yukardan sallanan bir ağ ile havuz yüzey,nde bulunan yaprak ve pislikleri temizlemeye son. Ayrıca bu tür bir temizlik gerçek anlamda hijyeni sağlamayacağı gibi bütün pislileri toplamak içinde yeterli değildir. Dolphin Supreme M500 modeliyle mükemmel bir havuz temizliği görme fırsatınız olacak. Havuz temizliğinde gelinen son nokta akıllı telefonlarınızın komutlarıyla havuz robotlarını yönetebilmeniz. Bu sayede hiç yorulmadan istediğiniz an temizlik süresini değiştirebilir, temizliği durdurabilir veya temizliğe son verebilirsiniz.
Havuz Temizliğine Akıllı Çözümler
Havuz temizliğinde akıllı ve pratik davranmak için bişey yapmanıza gerek olmadan havuzu temizleyebileceksiniz. Dolphin havuz robotlarını havuza yavaşça bıraktıktan sonra uzaktan kumanda veya akıllı telefonlarınız ile robotu yönetebilirsiniz. Ayrıca hiçbir müdahalede bulunmadan da havuz temizliğini yaptırabilirsiniz. Dolphin Supreme M500 havuz robotları güçlü ön fırçaları sayesinde kirleri ovalayarak söker atar. Havuzda biriken her türlü pisliği vakum yardımıyle emerek filtrelerinden geçirir.
Ekstra Özellikler
Bu model havuz uzunluğu 12 metre ile 15 metre olan havuzlar için en uygun havuz robotlarıdır. Çalışma süresi 1,5- 2,5 ve 3,5 saat olarak ayarlanabilir. Temizlediği bölgeler taban, duvar ve su hattıdır. Akıllı telefon uygulaması ile kontrol edilebilir bir programa sahiptir. Sizde havuz temizliğinde bu üstün teknolojiyi kullanmak istiyorsanız sitemizden dolphin havuz robotlarını sipariş edebilirsiniz. Bu üstğn deneyimi yaşayarak havuzların ne kadar temiz olduğunu göreceksiniz.

İncele

Havuz Örtüleri

Havuz örtüleri havuzun kullanılmadığı zaman kapatılarak kirlenmesini, suyun ve derinin yani taban kısmının temiz kalmasını, …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...
Loading...