Ana Sayfa / Blog / Dolphin Wave 30

Dolphin Wave 30

Havuz uzunluğu 15 metre ile 18 metre arasındaki havuzlar için uygun havuz robotları dolphin havuz robotlarında bulunuyor. Dolphin Wave 30 havuz robotu bu boyutlardaki havuzların tabanını, duvarlarını ve su giriş yerlerini en iyi şekilde temizler. Sizde havuza girdiğiniz zaman gayet temiz olduğu görmek, çok berrak bir suda yüzmek ve hijyenik bir havuzda eğlenmek istiyorsanız dolphin havuz robotlarını tercih etmelisiniz. Bu sayede havuz robotları kendiliğinden havuzu temizlerken havuzun keyfini çıkartmak size kalır.
Dolphin Wave 30 Modelinin Özellikleri
Çok az enerji harcayarak mükemmel bir temizlik sunan Dolphin Wave 30 havuz robotu sizlere hijyenik bir havuz bırakır. Havuz yüzeyinde, tabanında ve duvarlarında oluşan kiri, pası, tozu, büyük küçük bütün pislikleri ve yosunları söker atar. Havuz temizlemek artık havuz robotları sayesinde dert değil. Otomatik olarak ayarlanan özellikleri sayesinde dilediğiniz zaman çalıştırabilir ve havuza bırakarak havuzunuzun tertemiz olmasını sağlayabilirsiniz. Ovalayarak fırçalaması ve süpürmesi sayesinde havuzun hiçbir yerinde kirden ve pislikten eser bırakmaz. İleri teknoloji kullanılarak üretilen bu robotlar ayrıca mğkemmel yazılımı sayesinde her şekildeki havuz için uygundur. bu sayede havuzlarda temizlenmedik hiçbir nokta bırakmaz. Havuzda karşılaştığı engellerden kaçar. Bu sebeple kabloya takılma gibi bir sorun asla yaşamazsınız.
Kolay Temizlik İçin Dolphin Havuz Robotlarını Tercih Edin
Tüm parçaları 36 ay veya 3000 çalışma saati garantisi altında olan dolphin havuz robotları sizlere mükemmel bir temizlik sunar. Dolphin kalitesi ispatlanmış ve bu alanda öncü olmuş bir markadır. Benzersiz bir temizlik deneyimi yaşamak için sizde dolphin robotlarıı tercih etmelisiniz. Havuzu derinlemesine temizleyen dolphin havuz robotları sayesinde zahmetsiz bir temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz.
Her Havuz İçin Farklı Robot
Havuz robotları havuzun büyüklüğüne ve havuzun özelliklerin egöre alındığı zaman daha üstün bir performans sergiler. Bu nedenle uzunluğu 15-18 metre arasındaki havuzlar için özel olarak tasarlanmış Dolphin Wave 30 sizlere hijyenik ve temiz bir havuz sağlar. Havuzlarda kolay temizlik için sitemizden sizde sipariş verebilirsiniz. Yalnızca 3 saatte tüm havuzu dolaşarak temizlik yapan bu robotlara sizde sahip olabilirsiniz.

İncele

Havuz Örtüleri

Havuz örtüleri havuzun kullanılmadığı zaman kapatılarak kirlenmesini, suyun ve derinin yani taban kısmının temiz kalmasını, …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 votes, average: 100.00 out of 5)
Loading...
Loading...