Ana Sayfa / Blog / Havuz Temizlemek Masraf Olmaktan Çıktı

Havuz Temizlemek Masraf Olmaktan Çıktı

İster kişisel kullanım için yapılmış olan havuzlar şsterse işletme havuzları olsun bu her türlü havuzun temizliği oldukça masraflı bir iştir. Öncelikle havuz temizliğinin derinden yapılması ve insan sağlığı için hijyenik bir ortamın oluşturulması gerektiği için havuzların neredeyse tamamının boşaltılarak temizlenmesi gerekir. her seferinde boşaltılıp yeniden dolduruan havuzların yalnızca su maliyetleri bile oldukça yüksek rakamları bulabilir. Çünkü bu havuzların kullanım sıklığına göre haftalık veya günlük olarak temizlenmesi gerekir. üstüne havuz temizleyiciler için her seferinde ödediğiniz miktar işletmeler için oldukça kabarık maliyetleri oluşturur. Ancak Dolpin havuz temizleme robotları sayesinde havuzlarda masrafsız olarak temizlik yapmak mümkün.
Dolphin Havuz Robotları Nasıl Çalışır
Üstün havuz temizleme robotları olan Dolphin havuz temizleme robotları masrafsız olduğu kadar bakımı bir o kadar da kolay olan robotlardır. Bu robotları yalnızca fişe takığ çalıştırmanız yeterli. Robot kendini havuza göre ayarlayıp çalışır. Dilerseniz program seçeneğini ve çalışma süresini de ayarlayabilirsiniz. Bazı modellerin uzaktan kumandalı seçeneği sayesinde Dolphin robotları hiç ellemeden çalıştırıp kapatabilir ve istediğiniz programı seçip ayarlayabilirsiniz. Havuz temizlemek için harcayacağınız süreyi diğer işlerinize ayırabilirsiniz.
Dolphin Su Robotlarının Ayrıcalıkları
Dolphin su robotları her türlü havuza uygundur. bu sayede genişliği, büyüklü ve şekli ne olursa olsun tüm havuzların temizliğini başarıyla yerine getirir. Havuz robotları ayrıca yapay havuzlarda olduğu gibi doğal havuzların temizliğinde de kullanılır. Havuzlarda biriken her türlü saç teli, yaprak kalıntıları, böcek ve her yabancı cismi üstün vakum performansı sayesinde tek seferde temizleyerek torbasına alır. Ayrıca havuzların asıl problemi olan tabanda ve havuz duvarlarında oluşmaya başlayan yosunları temizleyerek sizlere ilk günki gibi pırıl pırıl bir havuz bırakır.
Havuz Temizliğine Zaman Ayırmanız Gerekmiyor
Yaptığınız bunca işin arasından bir de havuz temizliği için zaman ayırmak ve havuz temizlenirken havuzun başında durmanız gerekmiyor. Çünkü dolphin havuz robotları sizin ayarlayacağınız süre içinde tüm havuzu engellere takılmadan tek seferde temizleyerek zamanında kendini kapatır. İstediğiniz zaman gelip havuzu robotunu havuzdan çıkarmanız yeterlidir.

İncele

Havuz Örtüleri

Havuz örtüleri havuzun kullanılmadığı zaman kapatılarak kirlenmesini, suyun ve derinin yani taban kısmının temiz kalmasını, …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 votes, average: 100.00 out of 5)
Loading...
Loading...