Ana Sayfa / Blog / Mükemmel Temizlik İçin Dolphin Havuz Robotlarını Tercih Edin

Mükemmel Temizlik İçin Dolphin Havuz Robotlarını Tercih Edin

Bütün bir sene aralıksız olarak kullnaılan havuzların temizliği çok önemlidir. bu nedenle bu havuzların günlük olarak temizlenmesi gerekir. ancak günlük olarak havuz tenmizlemek için ayrı bir masraftan kurtulabilirsiniz. Dolphin wave 300 XL size günlük temizlik sunar. Üstün özellikleri sayesinde mükemmel bir hijyenik ortam yaratır. Güçlü vakumu sayesinde havuz duvarlarında ve tabanında bulunan yosun ve pislikleri emerek haznesinde toplar. Ayrıca güçlü filtresi sayesinde havuz içindeki tüm bakterileri yok eder.
Dolphin Wave 300 XL
Havuz parkı, otel ve benzeri büyük işletmelerin havuzlarını temizlemek için büyük maliyetlere katlanmak zorunda değilsiniz. Hızlı ve maliyetsiz olarak en küçük havuzunuzdan en büyük havuzunuza kadar bütün havuzları temizlemek artık dert olmaktan çıktı. Dolphin wave 300 XL büyük kapasiteli havuzları dilerseniz bir saat içinde dilerseniz sekiz saate kadar hızlı ve etkin bir temizlik sunarak temizleyebilir. Ayarlanabilir özelliği sayesinde sizde kolaylıkla havuzunuzu temizleyebilirsiniz. Havuz robotlarını kullanarak ayrıca her defasında havuz temizletmek için ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Havuz temizleyici robotlar sayesinde daha hijyenik ve temiz bir havuz elde etmek artık çok kolay.
Kir Toplama Haznesi Kolayca Söküp Takılabilir
Dolphin havuz robotlarını kullanmak da çok kolay. Fişe takıp çalıştırmanız yeterli. 43 metre uzunluğundaki kablosu bütün havuzu kolayca dolaşıp temizler. Ağırlığı 25 kilogramdır. Küçük ve büyük bütün pislikler için 3 filtre seçeneği bulunur. Bütün şekilli havuzlarda kolayca kullanılabilir. Engellerden kaçabilme özelliği sayesinde havuzlarda kör nokta bırakmayarak bütün bir alanı temizler.
Havuz Temizliği Artık Sorun Değil
Dolphin havuz robotları sayesinde artık havuz temizlemek masraf ve sorun değil. Havuz temizliği için zaman kaybı yaşamanıza da gerek yok. Yüksek emici gücü, duvarlara tırmanabilmesi ve tabandaki engellerden kaçarak bütün alanı temizleyebilmesi sayesinde çok havuz temizliğinde kolaylık sağlar. Sizde Dolphin havuz temizleme robotlarını almak istiyorsanız sitemizden sipariş verebilirsiniz. Böylelikle havuz temizlemek için masraflardan kurtulur ve hijyenik bir havuz elde edebilirsiniz. Dolphin havuz robotları ile sizde temiz havuzların keyfini çıkartabilirsiniz.

İncele

Havuz Örtüleri

Havuz örtüleri havuzun kullanılmadığı zaman kapatılarak kirlenmesini, suyun ve derinin yani taban kısmının temiz kalmasını, …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 votes, average: 52.50 out of 5)
Loading...
Loading...