Ana Sayfa / Blog / Havuz Bakımı ve Temizleme Robotu

Havuz Bakımı ve Temizleme Robotu

Havuz Bakımı ve Temizleme Robotu, Ticari havuz işletenler için havuz temizliği oldukça önemli bir noktadır. Titizlik ve hijyen havuz kimyasalları ile yapılırken, geniş çaplı temizlik için Dolphin 2×2 Pro Gyro temizlik robotu ile 33 metre uzunluğa kadar olan havuzların hijyeni istenildiği gibi sağlanabilir. Bu temizlik robotu sayesinde iki motorun çalışma kapasitesi tek robotta toplanarak profesyonel temizlik tam anlamı ile sağlanabilir. Havuz temizliği sanıldığı kadar kolay bir işlem değildir. Ancak çağın en yeni icatlarından bir tanesi olan bu motor gücü ile çalışan robotlar insan gücü sarf edilmeden hijyen sağlayan kuvvetli emici güç makineleridir.

Kusursuz Havuz Temizliği

Düztoner sistemi bilindiği üzere kendi ekseni etrafında dönebilen bir çark veya dişli sistemidir. İşte bu sisteme sahip olan havuz temizleme sistemleri ile havuzun tüm çevresinin tam anlamı ile temizlenebilmesi mümkündür. CleverClean temizleme ve tarama sistemine de sahip olan bu robot, havuzun süpürülmesi ve köşelerde biriken kirlerin toplanması görevine sahiptir.

Dolphin Pro 2X2 Robotun Özellikleri

Bu robotun çevrim süresi 4, 6 veya 8 saattir. Kablo uzunluğu 40 metre, uzaktan kumanda sistemi ve motor çalışma kapasitesi 27 VDC olarak düzenlenen bu makinenin garantisi de firmamız tarafından teslim edildiği andan itibaren 24 ay’dır. Ayrıca vakum gücü de 32 m3/s olan bu havuz temizlik robotu ile sizler de tahmin edersiniz ki havuz temizliği oldukça hijyenik bir biçimde yapılır.

Havuz Filtrasyonu

Özelliklerini sıraladığımız bu havuz temizleme robotu, hem ileri ve yüksek kapasiteli çok katmanlı filtre seçeneği ile suyu kirden, saç kılından, kumdan, tozdan ve böcek türlerinden arındırma özelliğine sahiptir. Ayrıca insan çalışma gücüne dayandırılmayan bu robot çok rahat bir kullanıma sahiptir. Tak kullan seçeneği ile bakım ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Aynı zamanda aktif fırçalama ve su hattı temizliği ile su filtreleri ters yıkama yöntemi sayesinde dezenfekte edilmektedir. Ayrıca robotun güç göstergesinde filtre göstergesi de bulunmaktadır. Sizler de ticari havuzlarınızı dilediğiniz titizlikte temizlemek istiyorsanız www.dolphinrobot.net sitesinden uygun fiyat seçenekleri ile satın alabilmeniz mümkündür.

Beğendiysen Oy Ver

Çok Kötü - 10%
Kötü - 24%
Ne İyi / Ne Kötü - 72%
İyi - 88%
Çok İyi - 92%

57%

User Rating: 4.77 ( 6 votes)

İncele

Havuz Örtüleri

Havuz örtüleri havuzun kullanılmadığı zaman kapatılarak kirlenmesini, suyun ve derinin yani taban kısmının temiz kalmasını, …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 votes, average: 30,00 out of 5)
Loading...
Loading...