Ana Sayfa / Blog / Havuz Robotları Nasıl Çalışır

Havuz Robotları Nasıl Çalışır

Havuz robotları nasıl çalışır. Yaz sezonu geldiğinde en çok kullanılan alanların başında havuzlar gelmektedir. Eğer tatil için gittiğiniz bir yerin havuzunu ve havuz parklarını beğenmezseniz bir daha o işletmeye gitmek istemezsiniz. Çünkü havuzun temiz olup olmadığını görünüşünden de anlamanız mümkündür. Havuz temizliği ise çok zor ve yapılması kolay olmayan bir iştir. Ayrıca insan eliyle yapılacak bir temizlik hijyenik olmayacağı gibi derin bir temizlik için havuzun sürekli boşaltılıp tekrar doldurulması gerekir. Ancak dolphin havuz temizleme robotları sayesinde oldukça hijyenik ve aynı zamanda da kolay bir temizlik yapabilirsiniz.

Çalıştırması oldukça kolay olan bu robotlar kullanılacak havuza ve havuzun alanına bağlı olarak değişik modelleriyle her türlü havuzu zahmetsiz bir şekilde temizler. Örneğin Dolphin Wave 50 havuz duvarlarını, çıkıntılarını, tabanını güçlü ön fırçaları sayesinde bütün pislikleri ovarak söker atar. Dolphin havuz robotlarını sadece filtresini takarak bir düğmeyle çalıştırıp havuza bırakmanız yeterli. Bu robotlar havuzun bütün duvarlarını, tabanını ve su giriş yerlerini fırçalar. Ayrıca üstün vakum özelliği sayesinde yosun, kir ve bakterileri haznesine alarak biriktirir.

 Dolphin Havuz Robotlarının Özellikleri ( Dolphin Wave 50 )

 • Havuz duvarlarını, çıkıntılarını ve havuz tabanını güçlü vakumu ve fırçası sayesinde derinlemesine temizler.
 • Havuzu temizlemek için kullanılan kimyasalların eşit şekilde dağılmasını sağlar.
 • Düşük enerji kullanımı ile temizlik yapar.
 • Havuzdaki engellerden kaçma özelliği vardır.
 • Sahil girişi şeklinde olan havuzlar için uygundur.
 • Tüm parçalar 36 ay garantilidir.
 • Çevrim süresi 4 saattir
 • 24 metre uzunluğunda kabloya sahiptir.
 • 50 mikron gözenekli filtre torbası ile yüksek performans sergiler
 • Motor ünitesi voltraj: 24 VDC
 • Güç ünitesi dijital siviç modu 100-250V IPS54 çıkış 30 VDC’den düşük

Dolphin Havuz Robotları Nasıl Temizlenir

Dolphin Wave 50 havuzunuzu 4 saat gibi kısa bir sürede tertemiz yaptıktan sonra havuzdan çıkarabilirsiniz. Kolayca ön ve arka kısmındaki filtreleri sökerek içinde biriken pislikleri su yardımıyla temizleyin. Ardından filtreleri tekrar robota takın ve bir sonraki temizliğe robotunuzu hazırlayın. Dolphin robotlarını sitemizden temin ederek sizde temiz havuzlara sahip olabilirsiniz. Havuz robotu seçiminde uzman personelimiz size yardımcı olacaktır.

Oy ver

Çok Kötü - 12%
Kötü - 20%
Ne İyi / Ne Kötü - 62%
İyi - 64%
Çok İyi - 91%

50%

User Rating: 3.98 ( 5 votes)

İncele

Havuz Örtüleri

Havuz örtüleri havuzun kullanılmadığı zaman kapatılarak kirlenmesini, suyun ve derinin yani taban kısmının temiz kalmasını, …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (11 votes, average: 24,55 out of 5)
Loading...
Loading...