Ana Sayfa / Blog / Havuz Robotlarında Son Teknoloji

Havuz Robotlarında Son Teknoloji

Havuz Robotlarında Son Teknoloji, Güçlü fırçaları ve güçlü vakum özelliği ile kısa bir sürede havuzdaki tüm bakteri ve pislikleri temizleyen dolphin havuz robotları ile sizde havuzunuzda ilk gün ki beraklığı sağlayabilirsiniz. Havuzunuzu zahmetsiz ve masrafsız bir şekilde temizlemek için son teknoloji kullanılarak üretilmiş bu robotları tercih etmelisiniz. Dolphin havuz robotları kısa sürede etkin bir temizlik yaparak en büyük havuzlardan en küçük havuzlara dek hijyeni sağlayabilirsiniz. Sitemizden sipariş verebilir ve bu robotlara sizde sahip olabilirsiniz.

Dolphin Wave 100

Havuz temizlemek oldukça zahmetli ve masraflı bir iştir. Uzun saatler boyu havuzu dip köşe temizleyebilmek için havuzun boşaltılması bile gerekebilir. Ancak dolphin havuz robotlarını kullanarak havuz temizleme derdine son verebilirsiniz. Çünkü dolphin havuz robotları otel, site, ev ve oyun parkı havuzlarını ayrıca doğal havuzları da hızlı ve hijyenik bir şekilde temizleyerek size zaman ve para kazandırır. Dolphin havuz robotlarını kullanarak sizde havuzunuzda biriken yosun, bakteri ve her türlü istenmeyen pislikten kurtulabilirsiniz.

Otel Ve Büyük Havuzlar İçin Dolphin Wave 100

Otel ve site havuzları gibi büyük havuzları temizlemek oldukça masraflıdır. Bu havuzları temizlemenin yanında hijyeninde sağlanması gerekir. Her yıl yüzlerce misafirin geldiği otellerde havuzun temiz ve hijyenik olması çok önemli. Otel havuzları gibi büyük havuzların nasıl temizleneceği konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız merak etmeyin. Dolphin wave 100 tam bu işe göre üretildi. Dolphin Wave 100 robotunu çalıştırıp havuza bırakmanız yeterli. Havuz duvarlarını, tabanını, su filtrelerini üstün performas sergileyerek temizler.

Dolphin Wave 100’ün Üstün Özellikleri

Güçlü fırçası, güçlü vakum özelliği, pislikleri algılama kapasitesi ile dolphin havuz robotları alanında en başarılı robotlardır. Saç teli, böcek, yaprak kalıntıları, toz ve her türlü pisliği haznesine biriktirerek havuzu temizler. Havuz temizliği için havuz duvarlarına tırmanarak buradaki yosunları ve pislikleri temizler. Çevrim süresi 4/6/8 saattir. 30 metre uzunluğunda kablosu bulunur.Çok katmanlı ve küçük boyutlarda Fırdöndü mevcuttur. Ağırlığı 12 kg. kolay bakım ve tamiri vardır. Tüm parçalar 36 ay garanti altındadır. Dolphin markalı ürünleri.

 

Oy ver

Beğendim - 20%
Beğenmedim - 80%

50%

User Rating: 4.8 ( 3 votes)

İncele

Havuz Örtüleri

Havuz örtüleri havuzun kullanılmadığı zaman kapatılarak kirlenmesini, suyun ve derinin yani taban kısmının temiz kalmasını, …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 52,50 out of 5)
Loading...
Loading...