Ana Sayfa / Blog / Havuz Temizlemek İçin Para Saçmanıza Gerek Yok

Havuz Temizlemek İçin Para Saçmanıza Gerek Yok

Yüzme havuzları için Otomatik havuz robotu.

Dolphin Havuz robotları ticari işletmelerin havuzlarından küçük havuzlara hatta doğal havuzlara kadar tüm havuzların temizliği için uygun olarak üretilmiştir. Ayrıca bu robotlar günlük kullanım için de son derece uygundur. Robotu hazırladıktan sonra kısa bir süre içinde çalıştırarak kullanabilirsiniz. Havuzlarda iyi bir temizlik istiyorsanız sizde dolphin wave 200 robotu tercih edebilir ve sitemizden sipariş verebilirsiniz.

Dolphin Wave 200

Spor salonlarının, şık otellerin yaz ve kış hizmet veren havuzlarının nasıl temizlendiğini merak ettiniz mi? Dolphin wave 200 işte tam da böyle her zaman kullanılan büyük havuzlar için üretildi. Bu havuzların hızlı ve etkin bir şekilde temizlenmesi zannettiğiniz kadar kolay değil. Sık kullanılan havuzlarda bakteri üremesi daha kolay olur. Ayrıca sık kullanılan havuzlarda daha çok pislik birikir. Dolphin wave 200 bu havuzları kısa bir sürede ilk gün ki gibi temiz bir hale getirir.

Dolphin Wave 200 Özellikleri

Güçlü emici özelliği ile havuzun bütün pisliklerini filtresinde toplar. Tarama özelliği sayesinde tüm havuzu dolaşır. Farklı şekillerdeki tüm havuzlar için uygundur. Bu sayede şekilli havuzlarda temizlenmedik yer bırakmaz. Engellerden kaçma özelliği vardır. Pusula ile çalıştığı için asla yolundan çıkmaz. Güçlü fırçalama ve vakumu sayesinde tüm pislikleri ve yosunları temizler. Temizlik yaparken asla tıkanmaz. Filtresi çok güçlüdür. Küçük ve büyük boyutlardaki tüm pislikleri temizleme özelliği vardır. Bu sayede bu robotların temizleyemeyeceği hiçbir kalıntı yoktur. LCD ekranında göstergeleri sayesinde ayarlarını ve komutlarını görebilirsiniz.

Aktif Temizleme

Çalışma süresi 1 saaten 8 saate kadar çıkartılabilir. 35 metre uzunluğundaki kablosu sayesinde havuzun bütün alanını rahat bir şekilde dolaşır. Aynı anda üçlü filtrasyon kullanarak tüm pislikleri güçü bir vakum yardımıyla emer. Haznesini temizlemek ise çok kolaydır. Havuz temizliğini bitirdikten sonra robotu havuzdan çıkartın. Filtrelerini açarak burada birikmiş olan pislikleri dökün. Ardından bir hortum yardımıyla filtrelere su tutun. Tüm kir kolayca akacaktır. Filtreleri tekrar robota takarak bir sonraki temizliğe hazır hale getirin.  Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişim kurunuz. Havuzunuz için uygun olabilecek robotu birlikle seçelim.

İncele

Havuz Örtüleri

Havuz örtüleri havuzun kullanılmadığı zaman kapatılarak kirlenmesini, suyun ve derinin yani taban kısmının temiz kalmasını, …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 votes, average: 68,33 out of 5)
Loading...
Loading...