Ana Sayfa / Blog / Havuz Temizliği ve Bakımı

Havuz Temizliği ve Bakımı

Havuz temizliği ve bakımı özellikle havuz zamanı geldiğinde yani yaz döneminde ortaya çıkan bir sorundur. Havuzların temizliği sağlık açısından son derece önemlidir. Çünkü havuz deniz gibi kendi kendini temizleyemez. Bu durumda havuzda biriken krem, güneş yağları, çeşitli böcek kalıntıları ve yabancı pislikler havuzda birikerek zamanla daha da pis bir hal alır. Bu durumu önlemek için havuzların düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Ancak düzenli havuz temizliği oldukça masraflı ve zahmetli bir iştir. Peki zahmetsiz ve masrafsız bir havuz temizliği mümkün mü? Dolphin havuz robotları sayesinde bu durum mümkün. Öyleki dolphin robotlara bir kez para verdikten sonra tüm temizliğiniz için bir daha maliyete girmenize gerek olmayacak. Hızlı ve hijyenik temizliği sayesinde de çok kolay bir havuz temizliği yapabilme imkanını size verecek.

Havuz Temizliği Nasıl Yapılmalıdır

Havuz temizliği yaparken mümkün olan en kısa zamanda havuzun temizlendiğine ve mümkün olan en az enerji harcama yoluyla temizliği yapmek çok önemlidir. Dolphin robotlar bu imkânları size sunar. Çok hızlı ve pratik yapıları sayesinde kolay bir temizlik sağlar. Güçlü vakumu ve her türlü pisliği toplayabilmesi sayesinde çok hijyeniktir. Havuz duvarlarına tırmanma özelliği sayesinde tüm havuz duvarlarını zorlanmadan temizler. Havuz duvarlarındaki yosun oluşumlarını söker atar. Havuz tabanında birikmiş bulunan pislikleri süpürüp atar. Havuzda bulunan her türlü kalıntıyı emerek içine alır.

Havuzu Çok Kısa Sürede Temizler

Dolphin havuz robotları havuzu çok kısa sürede temizler. Havuz temizliğinde ayaralanabilir özelliği sayesinde bu süreyi dilerseniz uzatabilirsiniz. Bu sayede havuzu birden fazla kez dolaşarak temizliği tamamlar. Havuz temizliği konusunda uzman olan bu robotlar temizlemenin yanı sıra ayrıca hijyenik havuzların oluşmasını da sağlar. Her uzunluktaki havuz için ideal bir seçeneği olan bu robotları sizde sitemizden sipariş ederek robotları kullanabilirsiniz.

Havuz Temizliğin Yanı Sıra Havuza Bakım Yapar

Dolphin havuz robotları havuz temizliğinin yanı sıra ayrıca havuz bakımını da yapar. Havuz temizliği yaparken güçlü vakumu sayesinde havuza atılmış temizleyici kimyasalların havuzda eşit dağılımını sağlar. Böylece havuzunuz için kullandığınız kimyasallardan da ciddi tasarruf sağlamış olursunuz.

Oy Ver

Beğenmedim - 44%
Beğendim - 91%

68%

User Rating: 5 ( 1 votes)

İncele

Dolphin Havuz Temizleme Robotları İle Konforlu Temizlik

Havuz temizleme robotu, oturduğunuz yerden programladığınız robotu izleyerek havuzunun temizlenmesi görevini görmektedir. Zaman, enerji, su …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (9 votes, average: 36,22 out of 5)
Loading...
Loading...