Ana Sayfa / Blog / Havuz Temizliğinde Kanıtlanmış Başarı

Havuz Temizliğinde Kanıtlanmış Başarı

Havuz Temizliğinde Kanıtlanmış Başarı

Dolphin havuz robotları havuz temizliğinde kanıtlanmış başarı özelliğine sahiptir. Garanti süresinin uzun olması da bu robotların oldukça uzun bir zaman havuz temizliğinde kullanıldığını gösterir. Bir kere satın aldıktan sonra havuz temizliğinde masrafsız bir temizlik yapmak istiyorsanız, sizde dolphin havuz robotlarını sitemizden sipariş edebilirsiniz. Pırıl pırıl ve hijyenik havuzlara ulaşmak hayal değil. Üstelik bunu masrafsız bir şekilde yapmak da.

Dolphin Supreme M 400 

Havuz duvarlarını, kenarlarını, şekilli havuzlarda saklı kalmış yerleri, tabanı ve yüzeyi üstün bir şekilde temizleyen Dolphin M 400 modeli havuz robotları ile sizde temiz bir havuza kavuşabilirsiniz. Otomatik çalışma özelliği sayesinde robotu havuza bırakarak yorulmanıza gerek olmadan havuz temizlenir. Havuzu doldurduğunuz ilk gün gibi tertemiz ve berrak bir şekilde size sunar. Üstelik kurulumu ve temizlemesi de oldukça kolaydır. Güçlü filtreleri sökerek içinde biriktirdiği kirleri dışarı alıp filtreyi suyla yıkamanız yeterli. Bir sonraki temizliğiniz için bu basit adımlarla robotunuz hazır hale gelir.

Dolphin M 400 Modelinin Özellikleri

Tarama özelliği sayesinde tüm havuzu dolaşarak temizlenmedik alan bırakmaz. Havuz tabanını, duvarları ve su giriş yerlerini ovalayarak fırçalar, bunun yanında güçlü vakum özelliği sayesinde yosun ve bakterileri söküp atar. Ekstra fırçaları sayesinde 2 kat daha üstün bir temizlik yapar. Patentli filtre bölmeleri sayesinde üstten ulaşım yaparak kolay temizlik ve bakım sağlar. Yüksek manevra yapabilme özelliği sayesinde her şekildeki havuzlar için uygun ve her engelden kaçabilme özelliği bulunur. Düşük enerji ile çalışır. Temizlik süresinin sonunda otomatik olarak kapanır. Akıllı telefonlara uygulanan kumandası ile telefonunuz ile robotu yönetebilme imkanınız bulunur.

Havuz Robotlarında En  Az Maliyetle Çalışma Özelliği

Çalışırken düşük voltaj kullanma özelliği, temizlik bittikten sonra otomatik olarak kapanması ile Dolphin M 400 gerçekten çok düşük bir maliyetle çalışır. Ayrıca havuz temizliğinde en üstün hizmeti sunar. 12 metreye kadar olan havuzlar için uygundur. çalışma süresi 2,5 sattir. Filtreye üstten ulaşım olduğu için temizlik sonrası kolayca robot temizleyebilirsiniz. Ayrıca parçaları 3 yıl garantilidir.

Oy Ver

Çok Kötü - 29%
Kötü - 21%
Ne İyi / Ne Kötü - 58%
İyi - 66%
Çok İyi - 98%

54%

User Rating: 4.8 ( 4 votes)

İncele

Havuz Örtüleri

Havuz örtüleri havuzun kullanılmadığı zaman kapatılarak kirlenmesini, suyun ve derinin yani taban kısmının temiz kalmasını, …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...