Ana Sayfa / Blog / Havuz Temizliğinde Son Nokta

Havuz Temizliğinde Son Nokta

Dolphin Supreme M500 Havuz Robotu
Havuz Temizliğinde Son Nokta, Dolphin havuz temizleme robotu ile zahmetsiz havuz temizliği

Havuzlar insanların yaz kış eğlenmek için girdikleri alanlardır. Bunun yanında yüzmek oldukça önemli bir spor olduğu için hem yaz aylarında hem de kış aylarında havuzların doluluk oranı tüm mevsim boyunca değişmeden kalmaktadır. Bu durum işletmeler açısından ne kadar karlı bir durum olsa da beraberinde bazı sorunları birlikte getirmektedir. Bu sorunların başında elbette havuz temizliği geliyor. Havuz temizliği insan sağlığı açısından son derecede önemli olduğu kadar havuzların işletilmesi ve kullanıma uygun olması için de son derece önemlidir. havuz temizliğini yapmak ise zannettiğinizden daha zor ve zahmetlidir. Bir kere havuzu temizleyebilmek için yalnızca havuz duvarlarının temizlenmesi yetmez.

Havuz Nasıl Temizlenir.

Eski usullerle havuz doluluk oranına ve kirliliğine bakılmaksızın uzatılan havuz temizleme ağlarıyla yapılırdı. Ancak bu temizliğin gerçek anlamda bir temizlik sağlamadığı ve havuzları hijyenik olmaktan oldukça uzaklaştırdığı kesindir. Bu sebeple havuz temizliği yapılırken öncelikle havuzun tabanını, havuzun duvarlarını çok iyi bir şekilde ovmak gerekir. Bu ovalayarak temizleme işlemi duvarlara ve tabana yapışmış kiri ve pası atmak için ve yosun tutmasını önlemek için yapılır. Ayrıca havuz temizliğinde hijyeni sağlamak için havuz suyunun da temiz olması gerekir. Havuz suyu temizliği ise ancak su yüzeyindeki ve su derinlerindeki her türlü saç ,kıl, yaprak ve böcek kalıntılarından temizlenmesi gerekir.

Havuz Temizliğinde Kolaylık

Tüm bu zahmetli ve masraflı havuz temizliği için bir kez ödeme yaparak havuzunuzda hijyeni ve temizliği sağlamak mümkün. Dolphin havuz robotları sayesinde havuz temizliğine hiç zahmet çekmeden yapabilirsiniz. her türlü havuz için uygun olan bu havuz robotlarını çalıştırıp havuza bırakmanız yeterli. Dolphin robotlar havuzun tamamını dolaşarak tabanı, duvarları  ovalayarak üstün bir temizlik performansı gösterir. Ayrıca havuz suyunu da oldukça temiz bir hale getirerek havuza atılan klor benzeri kimyasalların havuza eşit bir şekilde dağılmasını sağlar ve havuz filtresinin ters yıkama süreci minimum olduğundan, havuz kimyasal kullanım miktarınızdan tasarruf etmiş olursunuz. 

Havuz Temizliği İçin Zahmet Çekmeyin

Sizde üstün temizleme araçları olan dolphin havuz robotlarını sitemizden sipariş ederek havuz temizliğinde zahmetsiz ve masrafsız bir temizliğin nasıl yapılacağını görün.

Oy Kullan

Beğenmedim - 42%
Beğendim - 97%

70%

User Rating: 4.58 ( 2 votes)

İncele

Havuz Örtüleri

Havuz örtüleri havuzun kullanılmadığı zaman kapatılarak kirlenmesini, suyun ve derinin yani taban kısmının temiz kalmasını, …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (7 votes, average: 18,57 out of 5)
Loading...
Loading...