Ana Sayfa / Blog / Havuz Temizliğinde Zahmet Çekmeye Son

Havuz Temizliğinde Zahmet Çekmeye Son

Havuz Temizliğinde Zahmet Çekmeye Son. Evinizdeki halıyı temizler gibi havuzun da temizlenebileceğini düşebilir misiniz? Üstelik evdeki halıyı temizlemek için elektrik süpürgesi ve halı yıkama makinesine ihtiyaç duyarken aynı zamanda bu makineleri kendinizin kullanması gerekir. Ancak havuz temizlerken temiz ve hijyenik bir havuz oluşturup aynı zamanda havuza hiç müdahalede bulunmadığınızı hayal edin. İşte Dolphin E 10 modeli havuz robotu tam da hayal ettiğiniz gibi bir havuz temizleme robotu’dur. Hiçbir müdahaleye gerek olmadan havuzu kısa bir sürede tertemiz ve hijyenik yapar. Size de temiz havuzların keyfini çıkartmak kalır.

Havuzlarda Kısa Sürede Etkin Temizlik

Havuz süpürgesi olarak da bilinen Dolphin E 10 modeli havuzlara kısa sürede mükemmel bir temizlik sağlar. Havuz temizlerken bütün pislikleri el yardımıyla temizleyemezsiniz. Çünkü havuzlarda da toz ve toprak oluşumu başlar. Üstelik havuz duvarlarındaki yosun ve bakterileri kendiniz temizleyemezsiniz. Üstün çekiş gücü ve güçlü vakumu ile Dolphin E 10 havuz süpürgesi size havuz temizliğinde tıpkı bir süpürge görevi görerek yardım eder. Kısa bir sürede tüm havuzu dolaşarak etkin bir temizlik sağlar. Havuz duvarlarını, su girişlerini, tabanı ve yüzeyi süpürerek bütün pislikleri temizler. Küçük boyutlardaki havuzlar için uygun bir modeldir. Çalışma süresi 1,5 saattir. 12 metre uzunluğunda kablosu bulunur. Kolay temizlik sağlayan ağ filtresine sahiptir. Tüm parçaları 24 ay garantilidir.

Havuz Temizliğinde Zahmet Çekmeye Son

Dolphin havuz robotları sayesinde küçük büyük bütün havuzların temizliği artık çok kolay. Üstelik yıl boyu her gün kullanılan havuzlardan büyük havuzlara kadar bütün havuzlarda kullanılabilir. Her şekildeki havuz modeline uygundur. Küçük büyük bütün pislikleri temizleyebilme özellikleri vardır. Bu robotlar ayrıca size havuzu her temizlediğinizde ayrı bir ücret ödemenize de son verir.

Havuz Temizlemek Artık Sorun Değil Eğlence
Siz havuzun kısa bir sürede hijyenik ve berrak bir görünme kavuştuğunu izleyerek temizliğin keyfini çıkartabilirsiniz. Zahmetsiz havuz temizliği için Dolphin robotları tercih etmelisiniz. Bu mükemmel havuz robotlarına sahip olmak için siteden sipariş verebilir ve sizde hijyenik havuzlara kavuşabilirsiniz.

Oy Kullan

Çok Kötü - 5%
Kötü - 11%
Ne İyi / Ne Kötü - 40%
İyi - 79%
Çok İyi - 77%

42%

User Rating: 5 ( 4 votes)

İncele

Havuz Örtüleri

Havuz örtüleri havuzun kullanılmadığı zaman kapatılarak kirlenmesini, suyun ve derinin yani taban kısmının temiz kalmasını, …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 45,00 out of 5)
Loading...
Loading...