Ana Sayfa / Blog / Küçük Havuzlarda İdeal Temizlik

Küçük Havuzlarda İdeal Temizlik

Dolphin M 200

Havuzlarda ideal Temizlik Dolphin M200, Havuz temizliğinde güçlü ön fırçaların ne kadar önemli olduğunu biliyor musunuz? Havuzun kısa bir sürede maliyetsiz olarak temizlenmesi bu fırçalar sayesinde oluyor. Tabanı, duvarları, su giriş yerlerini etkin ve hızlı bir şekilde ovalayarak temizler. Dolphin M 200 size havuz temizliğinde maliyetsiz ve zahmetsiz bir temizliğin nasıl yapılacağını kanıtlar. Üstün performansı sayesinde birçok özelliği bir arada bulunduran bu havuz robotu 10 metre boyutlarındaki havuzlar için ideal olarak üretilmiştir. Havuz robotları havuzu hiçbir bakteri ve pislik bırakmayacak şekilde hızlı ve etkin bir şekilde temizlerken size de bu rahatlığın keyfini çıkarmak kalır.

Dolphin M 200 Modelinin Özellikleri

Dolphin M 200 modeli havuz robotları 10 metreye kadar olan havuzlar için ideal temizliği sağlar. Tarama özelliği sayesinde tüm havuzu dolaşır. İri veya küçük bütün pislikleri ayırt etmeksinizin temizler. Havuz yüzeyinde bulunan tozlanmaları da siler atar. Havuz süpürgelerinin bu denli etkin olmasının altında ise güçlü ön fırçalarında aramak gerekir. Dolphin robotlar kalitesi kanıtlanmış havuz robotlarıdır. Güçlü ön fırçalarıyla havuzun her tarafını ovalar, süpürür ve vakumlama tekniğiyle emer. Bu sayede havuzda yeşillenme ve yosunlaşma görülmez.

Teknik Özellikler

Dolphin M 200 modeli küçük ve derin havuzlar için ideal temizliği yapmak için üretilmişlerdir. Duvara tırmanma özelliği bu robotlarda bulunurken çok derin duvarlarda ve duvarın kesin olarak temizlenmesini istediğiniz alanlarda bu robotlar için duvara tırmanma kesinliği verilemez. Bu modelde de diğerlerinde olduğu gibi güçlü fır döndü ve mikro filtreler bulunur. Bu filtreler sayesinde havuzdaki tüm pislikler algılanarak temizlenir. Programlanabilmesi sayesinde de tüm havuzu dolaşarak temizlenmedik hiçbir alan bırakmaz.

Küçük Havuzlarda İdeal Temizlik

Havuz temizliğinde maliyetsiz bir iş istiyorsanız Dolphin M 200 modelini tercih etmelisiniz. 3 saat çalışma özelliği, kalın ve ince pislikler için çoklu filtre ve 2 yıl garantisi bulunur. Havuz temizliğinin ardından filtreleri alttan kolay bir şekilde çıkaraıp pislikleri dökmeniz ve filtreyi suya tutmanız yeterli olur. Sizde havuz temizliğinde kolaylık yaşamak istiyorsanız siteden siparişlerinizi verebilirsiniz.

Oy Ver

Çok Kötü - 37%
Kötü - 40%
Ne İyi / Ne Kötü - 51%
İyi - 94%
Çok İyi - 93%

63%

User Rating: 5 ( 3 votes)

İncele

Havuz Örtüleri

Havuz örtüleri havuzun kullanılmadığı zaman kapatılarak kirlenmesini, suyun ve derinin yani taban kısmının temiz kalmasını, …

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (10 votes, average: 43,00 out of 5)
Loading...
Loading...